Vezi programul meciurilor de la Sprite Streetball Battle – Marea Finala

Aflată la prima ediție, Sprite Streetball Battle a adunat la start peste 300 de elevi, din 35 de licee, care au concurat de-a lungul mai multor turnee desfășurate în ultimele două luni.

Etapa finală se va disputa între cele mai bune 32 de echipe de liceeni din București – 6 echipe de fete și 12 echipe de băieți, din clasele IX-X, precum și 2 echipe de fete și 12 echipe de băieți, din clasele XI – XII. Fiecare echipă este alcătuită din patru jucători (trei pe teren, plus o rezervă), care reprezintă același liceu.

Iata programul complet al meciurilor din prima zi, cand se disputa toate partidele din grupe:

DATA

ORA

TEREN

TEREN 1

11,06

15:30

1

DANTE E ALA FRUMOSU’ EVADATII DIN SINCAI

11,06

15:30

2

POARTA-N CASA CANTEMIR LA(UN)ZAR

11,06

15:50

1

SALIGNY’S HUSTLERS SPIRU HUSTLERS

11,06

15:50

2

LENESII DIN VLAICU MOISIL FINEST

11,06

16:10

1

BASARABALL MOSIL TEAM

11,06

16:10

2

WILD & FREE CARAGIALE LAUDER

11,06

16:30

1

TIGANII DIN SALIGNY EUROPENII

11,06

16:30

2

CANTEMIR LOVE COSbuc

11,06

16:50

1

AIR VLAICU ONIX CNOO

11,06

16:50

2

MAJORATU’ LUI SPIRU DAM CUZARU’

11,06

17:10

1

DANTE E ALA FRUMOSU’ ODOBLEJA BULLS

11,06

17:10

2

POARTA-N CASA CANTEMIR IORGA’S STREET FIGHTERS

11,06

17:30

1

LENESII DIN VLAICU X-POWER EMINESCU

11,06

17:30

2

SALIGNY’S HUSTLERS IL KANAJAMBE CARAGIALE

11,06

17:50

1

WILD & FREE CARAGIALE LAZAR SLAM

11,06

17:50

2

BASARABALL FITZE DE EDMOND

11,06

18:10

1

CANTEMIR LOVE SF. SAVA HAWKS

11,06

18:10

2

TIGANII DIN SALIGNY C.N.M.B. BASARAB

11,06

18:30

1

MAJORATU’ LUI SPIRU BAJETII DIN VIANU

11,06

18:30

2

AIR VLAICU BAGABONZII DIN MADGEARU

11,06

18:50

1

EVADATII DIN SINCAI ODOBLEJA BULLS

11,06

18:50

2

LA(UN)ZAR IORGA’S STREET FIGHTERS

11,06

19:10

1

MOISIL FINEST X-POWER EMINESCU

11,06

19:10

2

SPIRU HUSTLERS IL KANAJAMBE CARAGIALE

11,06

19:30

1

LAUDER LAZAR SLAM

11,06

19:30

2

MOSIL TEAM FITZE DE EDMOND

11,06

19:50

1

EUROPENII C.N.M.B. BASARAB

11,06

19:50

2

COSbuc SF. SAVA HAWKS

11,06

20:10

1

ONIX CNOO BAGABONZII DIN MADGEARU

11,06

20:10

2

DAM CUZARU’ BAJETII DIN VIANU

11,06

20:30

1

DUNK CONTEST – PRELIMINARII

Related posts