#SAS2022: FINALA

Proiect finanţat din fonduri nerambursabile de la bugetul local al Sectorului 5 al Municipiului Bucureşti prin Centrul Cultural şi de Tineret „Ştefan Iordache”, prin programul de finanţare nerambursabilă în anul 2022, în baza Legii 69 din 28 aprilie 2000 educației fizice și sportului

Sport Arena Streetball 2022 - FINALA

Finala Sport Arena Streetball se desfășoară  pe terenurile amenajate pe platoul Universității Tehnice Militare Carol I (zona Piața Eroilor – Cotroceni). 

În caz de vreme nefavorabilă, meciurile se vor juca în Sala Liceului Ștefan Odobleja – Click aici pentru hartă.

Vă rugăm consultați în permanență canalele noastre de Facebook și Instagram pentru anunțuri legate de program! 

UPDATE:

Avem 66 de echipe confirmate pentru FINALA #sas2022!

Astăzi, la ora 15.00, deschidem înscrieri libere pentru a completa ultimul turneul al anului (limitarea se va face pe fiecare categorie in parte).

  • la categoriile Open, U21, U18 și U16 masculin echipele înscrise astăzi vor participa la un mini-turneu, care va avea loc în zilele de vineri și sâmbătă, de la care primele locuri la fiecare categorie vor avansa în FINALA #sas2022
  • la celelalte categorii, echipele înscrise astăzi vor completa direct tabloul pentru FINALA.

Meciurile pentru FINALA #sas2022 la toate categoriile se vor disputa începând de sâmbătă după amiază, categoriile U10, U12 și U14 urmând să evolueze doar duminică.

INFORMAȚIA INIȚIALĂ

Finala circuitului național de baschet 3×3 Sport Arena Streetball, care reunește cei mai buni jucători în urma celor patru etape disputate până acum în acest sezon, va avea loc între 2 și 4 septembrie, pe platoul Universității Naționale de Apărare Carol I, Sector 5, București – Zona Piața Eroilor – Cotroceni.

Evenimentul de top al sezonului outdoor de baschet 3×3 are o miză specială la categoria Open Masculin, echipa campioană urmând să reprezinte România în FIBA 3×3 World Tour, circuitul mondial profesionist. Campionii de la Sport Arena Streetball vor evolua în turneul Masters de la Utrecht, din Olanda, care se dispută în perioada 24-25 septembrie.

Echipele participante la FINALA #SAS2022 vor fi alcătuite astfel:

  • cel puțin doi jucători eligibili (din clasamentul de mai jos)
  • maxim doi invitați (jucători care nu se află în tabel).

Echipele trebuie confirmate printr-un e-mail la play@sportarena.ro care să conțină următoarele:

  • numele echipei
  • categoria
  • Lista celor 4 jucători cu link-ul profilului play.fiba3x3.com

Echipele pot fi trimise până cel târziu vineri, 26 august, ora 11.00.

Locurile rămase neocupate vor putea fi ocupate prin înscriere liberă începând de luni, 29 august, ora 15.00.

Mai jos clasamentele cu jucătorii calificați în finală:

Clasament Open Masculin

RankPlayerTeamsTP
1Stefan-Daniel MaineaCSU NEPTUN-ATH 2 CTA,CSU NEPTUN-ATH CTA330
2Cristian MaineaCSU NEPTUN-ATH 2 CTA,CSU NEPTUN-ATH CTA330
3Ovidiu NegoitaStiinta Bucuresti330
4Sebastian CosteiuStiinta Buc U23,Stiinta Bucuresti320
5Mario-Adrian LazarCSU NEPTUN-ATH CTA,CSU NEPTUN-ATH1 CTA250
6Mihnea BrieStiinta Bucuresti,Stiinta Bucuresti 2240
7Vlad CorpodeanCSU NEPTUN-ATH 2 CTA,CSU NEPTUN-ATH CTA230
8Robert-Ionut NanuStiinta Buc U23,Stiinta Bucuresti,Stiinta Bucuresti 2230
9Marius CiotlausStiinta Bucuresti230
10Filip MacaveiStiinta Buc U23,Stiinta Bucuresti220
11Radu PaliciucCSU PITESTI210
12Stanescu CezarCSU PITESTI210
13Baragau Cezar EduardCSU NEPTUN-ATH 2 CTA,CSU NEPTUN-ATH CTA200
14Cană AlexandruStreet Devils,Street Devils NXP165
15Vlad IonescuStreet Devils,Street Devils NXP165
16Negut AlexandruCSU 1 PITESTI,CSU PITESTI160
17Bogdan StancutCSU 1 PITESTI,CSU PITESTI160
18Szabolcs SantaCSU PITESTI150
19Shadi NassouhPolitehnica Iasi131
20Alexandru PadineanuPolitehnica Iasi131
21Matei Petre BalteanuStreet Devils,Street Devils NXP125
22Rotariu LiviuPolitehnica Iasi120
23Andrei GheorgheCSM TARGU JIU,Sacalii117
24Victor ConstantinPLAYBALL,Street Devils110
25Solopa VladislavCSU PITESTI100
26Blidaru AdrianCSU 1 PITESTI,CSU PITESTI100
27Iulian CorneanuCSU PITESTI,CSU1 Pitesti100
28Georgian PaunCSU PITESTI,CSU1 Pitesti100
29Scheel AlexanderAtelierVeriku,Unspemetristii92
30Horia DragoslavPolitehnica Iasi91
31Madalin PotcoavaSacalii88
32Stoicescu Arnold-CristianAgro Squad84
33Pavel LucianCSO Voluntari,Unspemetristii84
34Camil-Iulian Berculescu-RovinaruCSM TARGU JIU82
35Berca Alexandru-MarianCSM TARGU JIU82
36George-Razvan PavelCSM TARGU JIU82
37Andrei OpreanCSU NEPTUN-ATH1 CTA80
38Alexandru CoconeaCSU NEPTUN-ATH1 CTA80
39Christian-Radu ChițuCSU NEPTUN-ATH1 CTA80
40Marius Alexandru StoicanSacalii,Șacalii73
41Andrei PlămădealăSacalii,Șacalii73
42Constantin-Aurelian GavriloaiaStiinta Bucuresti70
43Dani BanciuStiinta Bucuresti 270
44Mihai VacarescuStiinta Bucuresti 270
45David VaidaAgro Squad70
46tudor criveanuStreet Devils NXP65
47Laurentiu DumitrescuAcum venim,Swish,Swishh63
48Catalin Milosoha,Oha62
49Takacs-Sixt Mariooha,Oha62
50Vitalie Balanoha,Oha62

Clasament Open Feminin

RankPlayerTeamsTP
1Alexandra-Elena ChitanuAgro Squad,Agro Squad 1360
2Denisa FotaCSU NEPTUN-ATH CTA290
3Anca SiposAgro Squad,Agro Squad 1280
4Teodora NeaguStiinta Bucuresti,Știința București280
5Mihaela ChelariuAgro Squad,Agro Squad 1260
6Ecaterina ArmanuCSU NEPTUN-ATH CTA,Știința București250
7Maria-Alexandra MilitaruAgro Squad,Sportul Studentesc,Sportul Studențesc220
8Claudia CristeaAgro Squad,Agro Squad 2205
9Georgiana PlavituStiinta Bucuresti180
10Gabriela IrimiaStiinta Bucuresti,Știința București180
11Carla PopescuStiinta Bucuresti,Știința București180
12Steiner SandraCSU UVT Timisoara,CSU UVT TIMISOARA,CSU-UVT TIMISOARA180
13Anghel AlexandraSportul Studentesc,Sportul Studențesc170
14Dayana DobreSportul Studențesc170
15Ruxandra-Diana ChisCSU NEPTUN-ATH CTA150
16Cristina BadiCSU NEPTUN-ATH CTA140
17Voica Bianca IoanaCSU NEPTUN-ATH CTA140
18Andreea BejguSportul Studentesc,Sportul Studențesc120
19Patricia BurleaSportul Studentesc,Sportul Studențesc120
20Capitan AndradaCSU UVT TIMISOARA,CSU-UVT TIMISOARA110
21Diana-Iulia CiocoiuSportul Studențesc110
22Sonia UrsuAgro Squad 1100
23Ana FerariuStiinta Bucuresti100
24Maria FerariuStiinta Bucuresti100
25Mihaela Panait Agro Squad100
26Bobar Alexandra MalinaAgro Squad 295
27Sachira TintarAgro Squad 295
28Rafaela StanciuFCC UAV Arad85
29Moroșanu BiancaFCC UAV Arad85
30Andreea Iuliana CiausiFCC UAV Arad85
31Alina-Maria PodarCSU NEPTUN-ATH CTA80
32Maria StanescuAgro Squad80

Clasament Peste 35 ani

RankPlayerTeamsTP
1ADRIAN SBARCEADinamo Old Boys,DINAMO OldBoys310
2Ciprian CernatBob's dream,Dinamo Old Boys,O echipa280
3Marian LupuDinamo Old Boys,DINAMO OldBoys240
4Luca-Dan CiceuDinamo Old Boys240
5Mihai GeamanuOld Spice220
6Sorin CiobanuOld Spice220
7Ștefan BădescuOld Spice220
8Marius BizauDinamo Old Boys,DINAMO OldBoys210
9Ionut FogorosEvo BP200
10Daniel ChirulescuBob's dream,O echipa180
11Andrei-Mihai CraciunBabylon,Evo BP180
12Ion RusuBabylon,O echipa160
13Ciprian DragusinBabylon160

Clasament Sub 10 ani

RankPlayerTeamsTP
1AlexMihaescu00 buckets,Young Bucks280
2TudorC2334 buckets,Young Bucks280
3edirisingstars Rising Stars Popesti270
4sabinrisingstars Rising Stars Popesti270
5tomarisingstars Rising Stars Popesti270
6stefirisingstars Rising Stars Popesti270
7LucaStefan Golden State200
8Tudorica Golden State200
9Andreijalba Golden State200
10EricPetre Golden State200
11Iustin Young Bucks180
12ChicioreaLuca Scoala165130
13MorcovAlexandru Scoala165130
14LupuSebastian Scoala165130
15PrisacariuLucasStefan Scoala165130

Clasament Sub 12 ani - masculin

RankPlayerTeamsTP
1MateiMVP Fire wolves,Fire Wolves310
2Chewbacca Fire wolves,Fire Wolves310
3BTudor Wolfpack240
4BDavid Wolfpack240
5MVlad Wolfpack240
6PETRUCONSTANTINESCU Magic Champions230
7DavidM24 Fantastic 4200
8MateiR30 Fantastic 4200
9AlexandruB6 Fantastic 4200
10EricD33 Fantastic 4200
11RedinMihailescu Magic Champions180
12CristianRasturnoiu Magic Champions180
13BAlex Wolfpack170
14Sasha23 Fire wolves170
15RobertNedelcu Magic Champions150
16tudorion10 Fire wolves150
17KarimBazoun10 Magic Champions130
18Mihai99 Babylon Next Gen110
19Alexandru17 Babylon Next Gen110
20Bogdan23 Babylon Next Gen110

Clasament for Sub 14 ani - feminin

RankPlayerTeamsTP
1Grasu AlessiaCSM Bucuresti,Olimpia 1230
2Maia MircioagaThe ballers,The Ballers225
3Mara VlasceanuCSM Bucuresti180
4Daria DarleaCSM Bucuresti180
5Mara TudorCSM Bucuresti180
6Rizea SanzianaThe ballers,The Ballers145
7Teglas CrinaHai no!100
8Sonia BologaHai no!100
9Alexia MarcusHai no!100
10Tania SchiopuHai no!100
11Sandu AndraThe ballers100
12Ștefania TudorOlimpia Squad,The ballers98
13Maria2Balea Olimpia Squad,The ballers98
14Maia10 1 in + si 3 degeaba80
15ilinca moroianu1 in + si 3 degeaba80
16Pintea Emma-Alexia1 in + si 3 degeaba80
17evelynpopa 1 in + si 3 degeaba80
18Patricia Ioana FloreaThe ballers80

Clasament Sub 14 ani - masculin

RankPlayerTeamsTP
1Ion OctavianLupii Galbeni,Ucigașii de iepuri330
2Vladut70 Lupii Galbeni,Ucigașii de iepuri330
3Mihail Iulian Opreafc tzeaca300
4gogo 3514fc tzeaca300
5Teodor AlexandruCei 4 Magi🧙‍♂️,u trippin shorddy 🦎,Ucigașii de iepuri270
6Tătaru DavidLupii Galbeni250
7cipa30 Lupii Galbeni250
8TUDY2009 Good fellas,Good Fellas,GOOD FELLAS210
9Filip BarbuGood fellas,Good Fellas,GOOD FELLAS210
10TEYO33 Good fellas,Good Fellas,GOOD FELLAS210
11Tudor Șeful tăufc tzeaca,Pizza cu ananas,u trippin shorddy 🦎205
12Boghean Sebastianfc tzeaca200
13Federico Diaconescufc tzeaca200
14Ilie Mihailu trippin shorddy 🦎,Ucigașii de iepuri150
15Nicolae Andrei SebastianGood fellas,Good Fellas150
16Calin Ioan PopescuBaietii grei,Bc slobozia,CAPYBARA🦫145
17Matei Lucacifc tzeaca,Pizza cu ananas135
18Duca RaresCei 4 Magi🧙‍♂️120
19Ion MargescuCei 4 Magi🧙‍♂️120
20Cocioaba RaresGladiatorii113
21Cai DylanGladiatorii113
22Mihai LucaGladiatorii113
23Stoica RaresBc slobozia,CAPYBARA🦫105
24Calciu VladBaietii grei,Bc slobozia100

Clasament Sub 16 ani - feminin

RankPlayerTeamsTP
1Ilinca GungorOK TEAM,team zuko,Team Zuko370
2PetraDora team zuko,Team Zuko300
3Sandra Rizeateam zuko,Team Zuko300
4Raluca Udreateam zuko,Team Zuko300
5Rizea Stefaniaabsolut team,Absolut team,ciorba de burta,OK TEAM300
6Eliana Petrescuabsolut team,Absolut team,lc waikiki,OK TEAM290
7Gatu Andreeamiraculos290
8petra călimanmiraculos290
9mara butnarumiraculos290
10Moroiu Andreeaabsolut team,ciorba de burta,OK TEAM220
11Antonia Gogulc waikiki,mambachiquitas leii,otelul galati210
12Blăjanu Analc waikiki,otelul galati,suricatele bacardi175
13Balazsi Anne Mariemiraculos170
14Preda Teodoralc waikiki,mambachiquitas,mambachiquitas leii158
15Alexandra VasileAbsolut team,ciorba de burta150
16Alexia TitereAbsolut team,ciorba de burta150

Clasament Sub 16 ani - masculin

RankPlayerTeamsTP
1Herea Stefanmr moft,Tap Tap Îngeraş,vitamina c280
2Suciu Armandcap si pajura,CSM Petrolul 1,cum ar veni,hau miauuu280
3Popa Razvancap si pajura,CSM Petrolul 1,cum ar veni,hau miauuu280
4Lucca OpreaLotu' lu' peste,PSG,PSG 2.0240
5Luca CiureaLotu' lu' peste,PSG,PSG 2.0240
6Șerban Alexcel putin dificil,mr moft,poftim?,vitamina c214
7Vlad Mateimcnuggets,orfelinatul pinochio,Pop Dreams,Stiinta Bucuresti205
8Dinu SilviuAi grijă la buzunare,Tap Tap Îngeraş201
9Christos Manthopouloscap si pajura,CSM Petrolul 1,hau miauuu200
10Sincan RazvanAi grijă la buzunare,Tap Tap Îngeraş185
11matei cazamirPSG,PSG 2.0170
12Luca PopoviciLotu' lu' peste,PSG170
13Pungulescu SabinAi grijă la buzunare,Tap Tap Îngeraş166
14Jiga Stefanmcnuggets,orfelinatul pinochio,Pop Dreams155
15MOVI 00CSM Petrolul 1,Gluma cu Ploiesti,Lupii Galbeni152
16Alex George Tache Fuereamcnuggets,orfelinatul pinochio,Stiinta Bucuresti145
17Andrei Theodor BriscanLotu' lu' peste,PSG 2.0140
18Ancuta RazvanPorumbelu fără cioc,PowerBet,Shining crown,Veteran Klan137
19Rareş Vornicuurban groove131
20David Tudosieurban groove131
21Pavel Florescuurban groove131
22Calin Gradinariuurban groove131
23Alexandru Cristealast time,Tiki Taka,trei de sapte130
24Petrescu StefanDitai Tatii,mcnuggets,proteina lu mcgregor130
25Stoica TudorPorumbelu fără cioc,Shining crown,Veteran Klan125
26Radu Dariusmr moft,poftim?120
27Robert Mușatmr moft,poftim?120
28Petru RoșcaAi grijă la buzunare,cocalarii119
29DanDusescu Lynx Alb,LYNX ALB,LYNX BLEJOI118
30Florea ȘtefanPorumbelu fără cioc,Shining crown115
31Matteo TiezziRechinii Galata115
32Matei PanicaRechinii Galata115
33Gârz Răzvancap si pajura100
34Mihnea VlaicuColoana infinitului,Stiinta Bucuresti100
35Dumitriu RăzvanBeachHoopers,Miscare la Flamanda97
36Ganea Ioan CristianBeachHoopers,Miscare la Flamanda97
37Todirica DavidBeachHoopers,Miscare la Flamanda97
38Radoi MihneaBeachHoopers,Miscare la Flamanda97
39Ciobu SebastianCapsunicile,last time,trei de sapte96
40Patrick DinuCapsunicile,last time,trei de sapte96
41Mihnea Diaconucel putin dificil,vitamina c94
42Vlad Popescucel putin dificil,vitamina c94
43Sasha VttPowerBet,Shining crown,Veteran Klan92
44Lucas Peterslast time,Tiki Taka90
45Ene Luca MihaiBLACK LYNX,Lynx Alb,LYNX ALB,LYNX BLEJOI88
46Rares MihalacheCSM Petrolul,CSM Petroluul 2,cum ar veni86
47Naum DavidCSM Petrolul,CSM Petroluul 2,cum ar veni86
48Remes CristianLYNX ALB,LYNX BLEJOI,Red Lynx81

Clasament Sub 18 ani - feminin

RankPlayerTeamsTP     
1Anisia PuscasuRezervat CFR,VAMA VECHE300
2Sirbu BiancaChing chong ching,Splash,VAMA VECHE260
3Ioana DavidRezervat CFR200
4Sorina Alexandra OinaruRezervat CFR200
5Alexia FrincuRezervat CFR200
6Iustina HurmuzPolitehnica Iasi180
7Nita AdelinaPolitehnica Iasi180
8Ioana-Daria Tomaechipa team,Splash150
9Teodosiu Irinaechipa team,Splash150
10Andra BostanNa situație,VAMA VECHE145
11Ghervan DianaPolitehnica Iasi130
12Maia GradisteanuBizonic Spritz,crima 0rganizata130
13Iosif AndreeaNa situație,Splash125
14hurmuz stefanaPolitehnica Iasi120
15Stoian Anacrima 0rganizata,crima organizata110
16Bianca Godeanucrima 0rganizata,crima organizata110
17Maria Stoiancrima 0rganizata,crima organizata110
18Dariana DicuDa ma da,💊105
19Andreea DumitrascuDa ma da,💊105
20Daria Maria AchimDa ma da,💊105

Clasament Sub 18 ani - masculin

RankPlayerTeamsTP
1Spoitoru RobertBelelele,Giulesti Crangasi,Giulești Crangasi,Vlaicu Squad290
2Barbalata VladLollipop,Piratii din Caraibe215
3Matei TomaBalotelli si restu’,mici cu mustar210
4Alexis GOATCBX Family,Golden Shower,JAPAN RECORDS206
5Ionescu StefanBelelele,mici cu mustar200
6Iuli AndoneGiulesti Crangasi,Giulești Crangasi,Vlaicu Squad190
7Alex RadulescuGiulesti Crangasi,Giulești Crangasi,Vlaicu Squad190
8Andrei RădoiGiulesti Crangasi,Giulești Crangasi,Vlaicu Squad190
9Cristi BanuAplauze, va rog,Golden Shower,Va dati seama188
10Alex Zazamici cu mustar,Mici cu muștar185
11Sergiu Draghicicocosi mexicani,FC Caraiman180
12Andrei Dobrecocosi mexicani,FC Caraiman180
13Voicila TheodorBalotelli si restu’,Habibis,mici cu mustar173
14Vlad CozeaPiratii din Caraibe170
15Robert DanPiratii din Caraibe170
16Nita RaresPiratii din Caraibe170
17Andrei Constantinnurofen,Nurofen160
18Calintaru Mihainurofen,Nurofen160
19Unitu Cezarnurofen,Nurofen160
20Andrei Calintarunurofen,Nurofen160
21Nedelcu SebastianAplauze, va rog,Țestoasele ninja,Va dati seama153
22Gasca David AndreiBDLP,CBX Family,JAPAN RECORDS152
23Drume FlorentinBDLP,CBX Family,JAPAN RECORDS152
24Berbecaru DragosBDLP,CBX Family,JAPAN RECORDS152
25Stefan Sebastian NiculaeCasaPariurilor,Va dati seama150
26matei popAntonio Velcu's boys,Balotelli si restu’,Mici cu muștar133
27Costea Alexandru - SebastianBCMU REVOLUT AMICII,candy shop,cobra amicii,Pistoleto Amicii124
28Marinescu Georgecocosi mexicani,FZN123
29Constantin CelnicuFC Caraiman120
30Matei Constantinescucandy shop118
31Marc Mitricacandy shop118
32Papuc RobertAplauze, va rog,Va dati seama118
33Mihnea Chiosecandy shop,Golden Shower,samsarii,spritz bizonic107
34Bogdan SomcuteanBrotherhood,CasaPariurilor,Nepoti105
35Bratu DanielBelelele100
36Andrei OinaruBelelele100
37Cârstea Luca Stefancandy shop100
38Braileanu RaresATENTIE PINGUINU!,Minoritarii,Na beleaua,TSE squad94
39Coveanu Bogdan-ValentinCasaPariurilor,mici cu mustar90
40Pătcaș DenisLollipop,Mici cu muștar90
41Rares PaunCasaPariurilor85
42Rares IoanATENTIE PINGUINU!,Na beleaua,TSE squad85
43Mario BeldeaCasaPariurilor,Nepoti85
44bilbie Alexandru gabrielCasaPariurilor,Minoritarii,Nepoti79
45Calina TudorAntonio Velcu's boys,Lollipop,Spongebob77
46Ichim VladFZN75
47Ignat MarioFZN75
48Rares MoiseChio snack,FZN75

Clasament Sub 21 ani - masculin

RankPlayerTeamsTP
1Mande LiviuGâsca si compania,M6,Saint Tineret Tropez285
2Grasu RareşM6,Saint Tineret Tropez,World of Tanks275
3El-Charif IosifAndreea gene,Doizece,Gâsca si compania,Gâsca și compania270
4Armin MacarieAndreea gene,M6,Saint Tineret Tropez260
5Alex HarangusDoizece,M6,Mascatii,NN255
6Banica RaresDoizece,NN,World of Tanks250
7Manoliu MateiAndreea gene,Doizece245
8Tiberiu IvanDoizece,Mascatii235
9Stoian CalinEchipa de fotbal200
10Tiberiu PuşcaşuEchipa de fotbal200
11George FariniEchipa de fotbal200
12Calin MateiGâsca si compania,Gâsca și compania195
13Curea MateiGâsca si compania,Gâsca și compania195
14Sava RaresNN,World of Tanks190
15Robert NemucInflatia...,Iubim Arbitrii,Slow Bows170
16Francis GhitaInflatia...,Iubim Arbitrii,Slow Bows,Sportul Studentesc165
17Amza DanielDoizece160
18Razvan Andrei MinculescuGâsca si compania,Gâsca și compania150
19Karim ChakerBUG MAFIA,pestii,YESSIR U21133
20Victor IonescuNN130
21Marius-Alexandru LeonteCiorba de Berisoare,French Riviera,Iubi cu Passatu'125
22Fabian RicmanAgro Jr,Inflatia...125
23Pavel ToniAgro Jr,DULĂII120
24Tranciuc Andrei 🦂BUG MAFIA,pestii115
25Stan ValentinNN,World of Tanks110
26Patko Alexandru RobertGamblers105
27Spataru MihaiGamblers105
28Ionut VoicuEchipa de fotbal100
29Matei ConstantinescuEchipa de fotbal100
30Alexandru ChirilaDecarii100
31Morosanu AlexDecarii100
32Stanescu Mihai-AlexandruDecarii100
33Matei DumitrescuYESSIR,YESSIR U2198
34Jărcălău RobertYESSIR,YESSIR U2198
35Cosmin PatrascuAndreea gene,Iubi cu Passatu'95
36Radu AndreiGamblers91
37Marian Alexandru CochelaBUG MAFIA,YESSIR U2188
38Grigore TeodorIubi cu Passatu',Mascatii85
39Mihai DobrescuInflatia...,La… oha,status BAC: BRIO,Trio Tiganesc85
40Andrei BragadireanuInflatia...,La… oha,status BAC: BRIO,Trio Tiganesc85